Na co dzień nasza Fundacja zajmuje się wsparciem osób LGBTQIAP i ich bliskich. Jednak w związku z sytuacją na Ukrainie oferujemy także krótkoterminowe wsparcie interwencyjne, w formie online lub stacjonarnej, dla wolontariuszek_y, które_rzy pomagają w punktach przyjazdu/noclegu osób uciekających przed wojną.
Wsparcia udzielają wolontariuszki_e zajmujący się na co dzień pomocą psychologicznym, psychoterapią, interwencją kryzysową, coachingiem etc. Prowadzimy także wsparcie dla osób uchodźczych, o którym możesz poczytać tutaj.
Aby skorzystać ze wsparcia skontaktuj się z nami:
Poniżej znajdziesz listę naszych wolontariuszek_y, które_rzy prowadzą wsparcie psychologiczne.
pracuje z osobami indywidualnymi od 18 roku życia;
forma: online;
Ukończyłam studia na Kingston University w Wielkiej Brytanii oraz na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku psychologia. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami zdobywałam w szkołach oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej. Obecnie pracuję w Instytucie Matki i Dziecka, poradni Poza Schematami w Warszawie, a także uczestniczę w stażu w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego.
pracuje z osobami indywidualnymi od 18 roku życia;
forma: online;
Ukończyłem studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie UKSW w Warszawie. Posiadam ponad roczne doświadczenie w pracy indywidualnej z dorosłymi. Przez dwa lata pracowałem jako trener – nauczyciel kompetencji miękkich. Przeszedłem liczne szkolenia w zakresie coachingu, inteligencji emocjonalnej, terapii RTZ i interwencji kryzysowej.
pracuje z osobami indywidualnymi w każdym wieku (także z dziećmi);
forma: online;
Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie studiów odbywałam praktyki w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a także w telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży (Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę). Obecnie współpracuję z osobami w kryzysie bezdomności, w Praskim Centrum Pomocy Bliźniemu Monar-Markot oraz odbywam staż, jako terapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji, w prywatnej klinice leczenia uzależnień Vita Libera w Warszawie.
pracuje z osobami indywidualnymi od 18 roku życia;
forma: online;
Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie procesu certyfikacji. Moje doświadczenie zawodowe – poza psychoterapią – obejmuje także pracę z ludźmi w charakterze edukatorki, logopedki i tłumaczki. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w języku polskim i angielskim w ramach własnego gabinetu. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji, a warsztat wzbogacam uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach.
pracuję z osobami indywidualnymi od 18 roku życia;
forma: online;
Ukończyłam studia na kierunku pedagogika resocjalizacyjna, specjalizacja profilaktyka społeczna i prewencja kryminalna, w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Kontynuuję edukację w SAN na kierunku Resocjalizacja z Socjoterapią. Zdobyłam dyplom terapeuty w Bedford College Group w UK. Prowadzę pracownię psychoedukacyjno-terapeuyyczną w Londynie oraz pracuję w zakładzie karnym w Londynie. Wspieram osoby dorosłe i młodzież w formie spotkań indywidualnych i pracy w grupie.
pracuje z osobami indywidualnymi od 16 roku życia;
forma: stacjonarnie w Warszawie;
Od prawie 30 lat pomagam ludziom w ich problemach. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jest to metoda pozwalająca lepiej radzić sobie w sferze emocjonalnej. Skupia się na teraźniejszości: na myślach, emocjach i działaniach. Kieruje swoją ofertę do tych, którzy pragną wprowadzić konstruktywne zmiany w życie.
pracuje z osobami indywidualnymi od 13 roku życia;
forma: stacjonarnie w Warszawie, online;
Ukończyłam studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, a następnie czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne z terapii poznawczo-behawioralnej CBT, gdzie uzyskałam certyfikat (nr cert. 737). Jestem w trakcie ubiegania się o certyfikat z terapii schematów. W pracy wykorzystuję również metodę dialogu motywującego. Swoje doświadczenie zawodowe udoskonalałam podczas licznych praktyk i staży. Obecnie pracuję w swoim gabinecie na Kabatach.
pracuje z osobami indywidualnymi od 16 roku życia;
forma: online;
Ukończyłam studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję m.in. z osobami wykluczonymi społecznie, będącymi w kryzysie, czy przeżywającymi różnego rodzaju trudności.
pracuje z osobami indywidualnymi po 18 roku życia;
forma: online;
Ukończyłam studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, studium interwencji kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia, akredytowaną szkołę psychoterapii i hipnoterapii w Chrysalis w UK. Obecnie kontynuuję edukację w ramach prywatnej praktyki Just Imagine Therapy. Swoje doświadczenie zawodowe udoskonalałam podczas licznych praktyk i staży w Polsce i UK – min. Fundacja Nagle Sami, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, Farleigh Hospice oraz SECE Mind.
pracuje z: osobami indywidualnymi po 18 roku życia;
forma: online;
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z zakresu psychologii pozytywnej na SWPS w Sopocie. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Poznawczo-Behawioralnym. Obecnie prowadzę własną praktykę oraz współpracuję z Fundacją „Mama na Huśtawce".
pracuje z osobami indywidualnymi od 12 roku życia;
forma: online;
Od 17 lat mieszkam w UK, z wykształcenia jestem wyspecjalizowaną pielęgniarką onkologiczną i pedagożką. Obecnie pracuję w szpitalu klinicznym RSFT w Anglii, na stanowisku zarządzania ryzykiem traumy oraz innowacjami w służbie zdrowia, związanymi z psychoonkologią. Dodatkowo zarządzam organizacją niepubliczną, która organizuje kursy i terapeutyczną pomoc dla społeczności więziennej. Specjalizuję się p/dzialaniu traumie i jej konsekwencjom. Zajmuję się strategią, która usprawnia opiekę psychologiczno-emocjonalną w systemach działanosci publicznej. Obecnie kontynuuję edukację, na The Weeken University – London, w zakresie pracy z traumą. Pracuję z uzyciem metod EFT, CBT, ACT, MBT.