Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego skierowanego do osób zagrożonych dyskryminacją lub jej doświadczających w formie 50-minutowych sesji:
Na sesje bezpłatnego wsparcia psychologicznego obowiązują zapisy przez naszą recepcję. Ze względu na duże zainteresowanie prowadzimy zapisy na listę oczekujących.
Wsparcia udzielają wybrane osoby z naszego zespołu.
Skontaktuj się z naszą recepcją i umów się na sesję:
Nasz lokal nie jest dostosowany do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Jeśli jesteś taką osobą poinformuj nas o swoich potrzebach podczas kontaktu z recepcją. Zorganizujemy spotkanie w lokalu dostosowanym na terenie Warszawy.
Osoby posługujące się językami innymi niż polski i angielski oraz osoby g/Głuche będą mogły skorzystać ze wsparcia za pośrednictwem tłumaczki_cza (także PJM). Koszty tłumaczenia pokrywane są przez Fundację z otrzymanej dotacji. Potrzebę tłumaczenia Beneficjentka_nt musi zgłosić przed dokonaniem zapisu na sesje.
Przed pierwszą sesją poprosimy Cię o uzupełnienie formularza z podstawowymi danymi.
Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać ze wsparcia za pisemną zgodą rodzica lub opiekunki_na prawnej_nego, podpisaną osobiście przed skorzystaniem ze wsparcia.
Wsparcie ograniczone jest do 12 sesji na osobę.
Do skorzystania ze wsparcia, w pierwszej kolejności zapraszamy osoby, które ze względu na stan finansów, nie mogą pozwolić sobie na płatną wizytę u psycholożki_loga.
Bezpłatne wsparcie psychologiczne przeznaczone jest dla osób zamieszkałych na terenie m.st. Warszawy, zagrożonych dyskryminacją lub jej doświadczających w takich obszarach jak np.:
a także ze względu na różne przesłanki tj.:
Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać ze wsparcia za pisemną zgodą rodzica lub opiekunki_na prawnej_nego, podpisaną osobiście przed skorzystaniem ze wsparcia.
Bezpłatne wsparcie psychologiczne realizowane jest w ramach projektu „MASZ PRAWO DO RÓWNEGO TRAKTOWANIA – wsparcie prawno-informacyjne i psychologiczne dla osób mieszkających w Warszawie zagrożonych dyskryminacją lub jej doświadczających” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.
Projekt współprowadzony jest w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Prawa Antydyskryminacyjnego, które prowadzi wsparcie prawno-informacyjne.
W ramach projektu przygotowaliśmy informator z bazą teleadresową organizacji udzielających bezpłatnego wsparcia:
Broszura zawiera wybrane organizacje działające na terenie m.st. Warszawy oraz te ogólnopolskie.
Informator w pliku pdf można pobrać klikając poniższy przycisk.