fbpx

Zapisy

Kliknij, aby pominąć opis i przejść do formularza

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami naszego zespołu w zakładce zespół. Na dole podstrony z sylwetką znajdziesz cennik sesji u danej osoby.

Ze względu na ogromne zainteresowanie naszymi usługami wyłączyliśmy możliwość zapisu na sesje nowych osób. Obecnie wszystkie zgłaszające się po wsparcie osoby zapisywane są na listę osób oczekujących.

Poniższy formularz umożliwia zapis na konsultacje psychiatryczne oraz osób odbywających już konsultacje lub będących w procesie terapeutycznym.

Jak wygląda ten proces?

 1. Zadzwoń do nas lub napisz, że chcesz zapisać się na listę osób oczekujących.
 2. Będziemy potrzebować następujących informacji:
  • Twoje imię i nazwisko (może być preferowane) oraz numer telefonu;
  • do kogo chcesz się zapisać (czym większą liczbę osób z naszego zespołu podasz, tym większa szansa na szybszy termin);
  • Twoją dyspozycyjność, czyli w jakich dniach tygodnia i godzinach mogą odbywać się Twoje sesje (nie będziemy ukrywać, że na godziny poranne i popołudniowe czeka się najdłużej).
 3. Kiedy zwolni się pasujące Ci miejsce zaprosimy Cię na konsultację. Najprawdopodobniej będzie to jednorazowo dostępny termin, który zwolnił się w wyniku odwołania przez kogoś jednej z sesji ze stałego procesu terapeutycznego. Z przed skierowaniem na terapię obywają się trzy takie konsultacje, jednak może być ich więcej lub mniej, jest to ustalane indywidualnie w zależności od przypadku.
 4. Po konsultacjach zaznaczymy na liście, że oczekujesz na stały termin terapii. Skontaktujemy się z Tobą jak tylko taki będzie dostępny.

Często dostajemy pytania ile czasu czeka się na naszej liście. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Czas oczekiwania zależy od wielu zmiennych, np. Twojej dyspozycyjności, liczby terapeutek_ów jaką wybrałaś_eś, zaawansowania procesów terapeutycznych, które obecnie się toczą. Może on wynieść od kilku tygodniu przez kilka do kilkunastu miesięcy.

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w kryzysie (tzw. interwencji kryzysowej) zadzwoń na recepcję, postaramy się znaleźć szybki termin.

Z recepcją skontaktujesz się:

 • telefonicznie: 511 028 333
 • e-mailowo: info@otwartaprzestrzen.pl

Dodatkowe informacje:

 • Dostępne terminy są ukrywane na 18h przed godziną rozpoczęcia sesji.
 • Formularz umożliwia zapisy na 6 dni do przodu.
 • Aby dokonać rejestracji na sesję musisz zaakceptować politykę prywatności oraz regulamin serwisu Nakiedy.pl (operator naszego systemu rezerwacji), a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez nas.
 • W celu cofnięcia się o krok w formularzu użyj przycisku „wstecz" umieszczonego pod formularzem. Użycie „wstecz" na górnym pasku przeglądarki spowoduje przejście do poprzednio oglądanej strony i konieczność przechodzenia formularza zapisu od nowa.

Formularz zapisów

Jeśli nie otrzymasz e-maila z potwierdzeniem zapisu to znaczy, że rezerwacja nie powiodła się. W takim przypadku spróbuj ponownie lub skontaktuj się z naszą recepcją.