fbpx

Zapisy

Kliknij, aby pominąć opis i przejść do formularza

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami naszego zespołu w zakładce zespół. Na dole podstrony z sylwetką znajdziesz cennik sesji u danej osoby.

Chcesz umówić się na pojedynczą konsultację? Skorzystaj z poniższego formularza zapisów.

Interesuje Cię regularna terapia w stałym terminie? Sprawdź listę wolnych terminów klikając tutaj.

Jeśli nie znajdziesz pasującego Ci terminu skontaktuj się z naszą recepcją w celu zapisu na listę osób oczekujących. Zgodnie z misją naszej Fundacji na listę przyjmujemy zapisy tylko osób LGBTQIAP i ich bliskich (w sprawach dotyczących osób LGBTQIAP).

Potrzebujesz wsparcia w kryzysie (tzw. interwencji kryzysowej)? Zadzwoń na recepcję, postaramy się znaleźć szybki termin.

Z recepcją skontaktujesz się:

  • telefonicznie: +48 511 028 333
  • e-mailowo: info@otwartaprzestrzen.pl

Dodatkowe informacje:

  • Dostępne terminy są ukrywane na 18h przed godziną rozpoczęcia sesji.
  • Formularz umożliwia zapisy na 6 dni do przodu.
  • Aby dokonać rejestracji na sesję musisz zaakceptować politykę prywatności oraz regulamin serwisu Nakiedy.pl (operator naszego systemu rezerwacji), a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez nas.
  • W celu cofnięcia się o krok w formularzu użyj przycisku „wstecz" umieszczonego pod formularzem. Użycie „wstecz" na górnym pasku przeglądarki spowoduje przejście do poprzednio oglądanej strony i konieczność przechodzenia formularza zapisu od nowa.

Formularz zapisów

Jeśli nie otrzymasz e-maila z potwierdzeniem zapisu to znaczy, że rezerwacja nie powiodła się. W takim przypadku spróbuj ponownie lub skontaktuj się z naszą recepcją.