fbpx

Zapisy

Kliknij, aby pominąć opis i przejść do formularza

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami naszego zespołu w zakładce zespół. Na dole podstrony z sylwetką znajdziesz cennik sesji u danej osoby.

Część terapeutek i terapeutów z naszego zespołu nie ma obecnie miejsc na stałą terapię. Z tego względu zapisując się przez poniższy formularz, zapisujesz się na jednorazową konsultację bez gwarancji możliwości kontynuacji.

Jeśli chcesz podjąć psychoterapię skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Sprawdzimy czy dysponujemy wolnym stałym terminem. Jeśli okaże się, że takiego terminu dla Ciebie nie mamy, będziesz mogła_mógł zapisać się na listę osób oczekujących. Dzięki temu poinformujemy Cię jak tylko stały termin się zwolni.

Potrzebujesz wsparcia w kryzysie (tzw. interwencji kryzysowej)? Zadzwoń na recepcję, postaramy się znaleźć szybki termin.

Z recepcją skontaktujesz się:

  • telefonicznie: 511 028 333
  • e-mailowo: info@otwartaprzestrzen.pl

Dodatkowe informacje:

  • Dostępne terminy są ukrywane na 18h przed godziną rozpoczęcia sesji.
  • Formularz umożliwia zapisy na 6 dni do przodu.
  • Aby dokonać rejestracji na sesję musisz zaakceptować politykę prywatności oraz regulamin serwisu Nakiedy.pl (operator naszego systemu rezerwacji), a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez nas.
  • W celu cofnięcia się o krok w formularzu użyj przycisku „wstecz" umieszczonego pod formularzem. Użycie „wstecz" na górnym pasku przeglądarki spowoduje przejście do poprzednio oglądanej strony i konieczność przechodzenia formularza zapisu od nowa.

Formularz zapisów

Jeśli nie otrzymasz e-maila z potwierdzeniem zapisu to znaczy, że rezerwacja nie powiodła się. W takim przypadku spróbuj ponownie lub skontaktuj się z naszą recepcją.