Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie Gestalt warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Jestem również arteterapeutką po Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz konsultantką pierwszej pomocy psychologicznej dla osób w kryzysie. Aktualnie studiuję nowoczesną pedagogikę dzieci i młodzieży z elementami psychologii oraz przygotowanie pedagogiczne w Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium.
Od wielu lat prowadzę warsztaty rozwojowe, zajęcia z kreatywności i medytacji świeckiej. W 2024 roku powołałam do życia pierwszą w Polsce Akademię Artecoachingu. Moje pierwsze wykształcenie – historię sztuki ukończoną na Uniwersytecie Warszawskim – wykorzystuję podczas wykładów poświęconych twórczości kobiet artystek oraz w pracy z osobami, dla których ważne są kreatywność, ekspresja i rozwój osobisty.
W pracy patrzę na osoby klienckie holistycznie, łącząc psychoterapię z pracą z ciałem, oddechem, relaksacją, technikami wizualizacyjnymi i doświadczeniami twórczymi. Ważne jest dla mnie tworzenie bezpiecznej, życzliwej przestrzeni, w której można zatrzymać się, przyjrzeć swoim doświadczeniom, lepiej poznać swoje emocje i potrzeby oraz poszukać nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami.
Towarzyszę osobom klienckim z uważnością, szacunkiem i akceptacją dla ich indywidualnej historii oraz tempa zmian. Cenię różnorodność i jestem sprzymierzeńczynią osób LGBTQIAP. Także osobiste doświadczenie związane z byciem mamą niebinarnej osoby pokazało mi, jak ważne są akceptacja, otwartość i możliwość bycia sobą bez lęku przed oceną.
Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16. roku życia. Prowadzę konsultacje psychoterapeutyczne, interwencje kryzysowe, arteterapię oraz psychoterapię krótko- i długoterminową.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in.:
Ponadto ukończyłam Szkołę Animatorek Teatru Obrzędowego, Akademię Coachów, kurs trenerów kreatywności w Grupie TROP oraz kurs dla konsultantek_ów pierwszej pomocy psychologicznej dla osób w kryzysie certyfikowany przez Instytut Pozytywnej Psychologii Kryzysu. Kształciłam się również w obszarze coachingu prowokatywnego, komunikacji transformującej oraz coachingu transpersonalnego.
Na spotkanie ze mną zapraszam osoby, które m.in.:
W Otwartej Przestrzeni przyjmuję w:
ŚRODY – 14:30-21:00
PIĄTKI – 14:30-21:00
| USŁUGA | CZAS | CENA |
|---|---|---|
| Konsultacja psychoterapeutyczna | 50 min. | 220 zł |
| Psychoterapia indywidualna | 50 min. | 220 zł |
| Pomoc w kryzysie | 50 min. | 220 zł |
Pracuję z osobami od 16. roku życia – stacjonarnie w gabinecie w Warszawie oraz online z osobami z całej Polski.